X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X
  • Brak dokumentów do wyświetlenia.

sample error

sample error

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.
  • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

PL / EN
   

EDUKACJA

ABC psychologii, czyli klub dobrego samopoczucia
Warsztaty, na których słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób poprawic swój nastrój oraz jak we współczesnym świecie świadomie budować i podtrzymywać korzystne relacje z otoczeniem.
Termin: środa, godz. 12:00-13:30

Warsztaty z obsługi komputera i internetu
Jak poradzić sobie z obsługą komputera oraz jak mądrze korzystać z dobrodziejstw internetu. Warsztaty prowadzone są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Podczas zajęć każdy uczestnik korzysta z własnego komputera.
Termin: środa, godz. 9:30-12:00

Warsztaty fotograficzne
Zajęcia dla każdego, kto lubi robić zdjęcia. Wystarczy telefon komórkowy! Uczestnicy warsztatów zdobędą podstawowe informacje o świetle, ekspozycji, kadrowaniu i poznają współczesne technologie. Wszystko pod okiem wytrawnego fotografa.
Termin: wtorek, godz. 10:30-12:00