X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

sample error

sample error

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.
  • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

PL / EN
   

Baw się poprawnie

Wykłady na których seniorzy zdobędą wiedzę z zakresu prawa cywilnego oraz interpretacji przepisów przydatną w codziennym życiu pełnym pułapek prawnych.

Wykład prowadzi:

Mec. Cezary Misiak – adwokat prowadzący kancelarię prawniczą

Wykład  1 lub 2 razy w miesiącu

- WARSZTATY KONSUMENCKIE

Edukacja w zakresie praw konsumenckich.  Omówienie poszczególnych tematów z zakresu prawa konsumenckiego: Senior w sklepie (reklamacja towarów, prawa i obowiązki sprzedawcy, zakupy przez Internet), Senior w banku (rodzaje transakcji bankowych, dane osobowe i ich ochrona, bankowość elektroniczna), Senior na portalu  społecznościowym (regulamin portalu, dane osobowe i ich ochrona, prawa i obowiązki administratora portalu).Organy ochrony prawnej (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznicy Konsumentów).

Warsztaty realizowane w ramach projektu Konsumenci III wieku przy współpracy z Fundacją Didactics.

Spotkania 2 razy w tygodniu po 1,5 h

Sala konferencyjna