X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

sample error

sample error

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.
  • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

PL / EN
   

Historia Warszawy

Cykl wykładów oraz prezentacji multimedialnych, przybliżających studentom BAW dzieje stolicy. Każdy omawiany okres tytułowany będzie nazwiskiem osoby związanej z Warszawą  lub najistotniejszym wydarzeniem w stolicy na tle historii Polski.
I tak okres 1815-1830 to "Warszawa Chopina". Okres 1830 – 1864 to "Warszawa w czasach Powstania Styczniowego"," a druga połowa XVIII w to "Warszawa króla Stasia"

Prowadzący zajęcia: Dr. Krzysztof Jaszczyński

absolwent Uniwersytetu Warszawskiego ,doktor nauk chemicznych, z zamiłowania historyk od kilkunastu lat specjalizujący się w historii Warszawy, autor wielu publikacji i wykładów na temat stolicy, scenarzysta filmów „Przelot nad zdobytym miastem” i „Początek” oraz konsultant historyczny filmów: Miasto ruin” i „Powstanie Warszawskie”.

Wykłady 2 razy w miesiącu

Środa godzina 10 30  Sala  Widowiskowa