X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X
  • Brak dokumentów do wyświetlenia.

sample error

sample error

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.
  • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

PL / EN
   

WYKŁADY

Historia Warszawy i jej zabytki 
Autorski program spotkań, wykładów i wycieczek przybliżający słuchaczom znane, mniej znane i zupełnie nieznane dzieje stolicy od czasów najdawniejszych aż po dzień dzisiejszy.
Historia opery
Spotkania w formie wykładów multimedialnych o historii, gwiazdach, salach koncertowych i skandalach. Jednym słowem wszystko to, co chcielibyście wiedziec o operze, ale nie wiecie, kogo zapytać.
Dietetyka i prawidłowe odżywianie
Spotkania z dietetykiem dostarczą okazji do zdobycia wiedzy na temat zdrowego sposobu odżywiania. To także dokonała okazja do poznania realnej wartości oferowanych na rynku produktów spożywczych i suplementów.

Termin: poniedziałek, godz. 12:00-13:30