X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X
  • Brak dokumentów do wyświetlenia.

sample error

sample error

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
  • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.
  • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

PL / EN
   

ZAJĘCIA BAW GŁĘBOCKA 66

WYKŁADY
ABC zabytków Warszawy

Autorski program spotkaŃ, wykładów i wycieczek przybliżający słuchaczom znane, mniej znane i zupełnie nieznane dzieje stolicy od czasów najdawniejszych aż po dzień dzisiejszy.
ABC dobrego samopoczucia i higieny psychicznej
Warsztaty, na których słuchacze dowiedzą sie, w jaki sposób poprawić swój nastrój oraz jak we współczesnym świecie świadomie budować i podtrzymywać korzystne relacje z otoczeniem.
ABC prawidłowego odżywiania
Spotkania z dietetykiem dostarczą okazji do zdobycia wiedzy na temat zdrowego sposobu odżywiania. To także doskonała okazja do poznania realnej wartości oferowanych na rynku produktów spożywczych i suplementów.
ABC internetu
Jak mądrze korzystać z dobrodziejstw internetu? Jakie niesie ze sobą korzyści, a jakie zagrożenia? Podczas zajęć będzie można uzyskać odpowiedź na te i wiele innych pytań. Warsztaty prowadzone są na poziomie podstawowym i zaawansowanym.
Termin: środa, godz. 10:30-12:00 (każdy blok tematyczny odbywa się raz w miesiącu)

LEKTORATY

JęzyK francuski lub angielski (wybór po konsultacji z uczestnikami na początku semestru)
Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno. Dzięki doświadczeniu naszych lektorów, zajęcia językowe w BAW to jednocześnie edukacja i dobra zabawa w przyjaznej atmosferze. Na zajęciach wykorzystujemy sprzęt audio-video oraz zapewniamy niezbędne materiały dydaktyczne.
Termin: sroda, godz. 12:00-13:30

REKREACJA

Ruch, gimnastyka, taniec to działania sprzyjające utrzymywaniu zdrowia, a takŻe poprawy kondycji fizycznej, dobrego samopoczucia i sprawności intelektualnej. W tym roku zapraszamy na Retro Zumbe. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb i mozliwości uczestników.
Termin: czwartek, godz. 12:00-13:00