PL / EN
   
< powrót

3. urodziny Kina na Boku w Białołęckim Ośrodku Kultury

Kameralne, z niepowtarzalnym klimatem i stale rosnącą widownią. Kino na Boku w Białołęckim Ośrodku Kultury w październiku obchodzi swoje 3. urodziny! W programie urodzin m.in. wstęp wolny na Poranek Filmowy, oferta dla par i konkursy, w których będzie można wygrać wejściówki do kina i płyty DVD z filmami. Kino na Boku, pierwsze profesjonalne kino na Białołęce, zostało otwarte w połowie października 2014 roku. Od tego czasu z powodzeniem wpisało się w kulturalny pejzaż dzielnicy i zyskało swoją stałą lojalną widownię, która z roku na rok się stale się poszerza. W ciągu trzech lat od otwarcia Kina filmy obejrzało ponad 70 000 osób – BOK odwiedziła ponad połowa mieszkańców Białołęki. Najchętniej oglądane filmy to m.in. „Maria Skłodowska-Curie”, „Listy do M2”, „Auta 3”, „Ostania rodzina”, „Piękna i Bestia” i „La la land”.

Co 2 tygodnie BOK organizuje „Poranki Filmowe” dla najmłodszych, w ramach których dzieci poznają najnowsze produkcje cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród małych kinomanów. Poza tym, ponieważ na Białołęka to nie tylko najmłodsza dzielnica Warszawy, ale także miejsce, w którym rodzi się bardzo dużo nowych warszawiaków, w każdy drugi czwartek miesiąca organizowany jest też cykl „Wychodzę z rodzicami”.

BOK zapewnia bezpłatną opiekę nad dziećmi w czasie trwania wydarzeń przeznaczonych dla widzów dorosłych. Rodzice siedzą na sali widowiskowej, oglądając film, a za ścianą obok ich dzieci spędzają kreatywnie czas pod okiem doświadczonych animatorów. Cykl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Z propozycji mogą skorzystać bezpłatnie wszyscy rodzice, którzy wykupili bilet na jedno z wydarzeń oznaczone hasłem „Wychodzę z rodzicami”.

W Kinie na Boku, oprócz regularnego repertuaru filmowego, który można sprawdzać na stronie internetowej BOK-u (www.bok.waw.pl), realizowane są także edukacyjne projekty specjalne, jak np. w ramach konkursu „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u”. Dotychczas odbyło się m.in. „Kino dla mam” – podczas seansów filmy były wyświetlane ze ściszonym dźwiękiem i kameralnym oświetleniem, na sali dzieci miały specjalny kącik do zabaw, a rodzice po seansie zapraszani byli do dyskusji o obejrzanym filmie, czy też „Kino bez barier” – seanse z audiodeskrypcją dla widzów niewidzących i słabowidzących, która pozwalała osobom z niepełnosprawnością wzroku na pełniejszy odbiór filmu.

Ceny regularne biletów na seanse: 15 zł (normalny), 12 zł (ulgowy: dzieci, młodzież oraz osoby 65 +) oraz 10 zł

(Poranki Filmowe).

 

ŚWIĘTUJEMY 3. URODZINY KINA NA BOKU!

22 października 2017, Poranek filmowy dla dzieci, „Mały Książę", (5+), reż. Mark Osborne, WSTĘP WOLNYDLA DZIECI I OPIEKUNÓW

26 października 2017, 17:00, „My Little Pony", WSTĘP WOLNY DLA DZIECI *Sponsorem biletów jest Białołęcki Ośrodek Kultury!

26 października 2017, 19:30, „Wszyscy moi mężczyźn", reż.  Hallie Meyers-Shyer (DO KAŻDEGO KUPIONEGO BILETU DRUGI BILET GRATIS)  *Sponsorem biletów jest Białołęcki Ośrodek Kultury!

Więcej informacji, konkursy urodzinowe: facebook.com/BialoleckiOsrodekKultury