PL / EN
   
< powrót

Poranki dla Dzieci

Białołęcki Ośrodek Kultury z myślą o najmłodszych mieszkańcach dzielnicy uruchomił specjalny cykl - Poranki Filmowe dla Dzieci. Specjalnie dobrany repertuar, brak reklam oraz dogodna godzina projekcji i niska cena biletów (10 zł) to nasze atuty.

PORANKI DLA DZIECI

27.08 niedziela 11:00

Gang wiewióra reż. Peter Lepeniotis (86 min) 2D, dubbing


10.09, godz. 11:00,

O czym szumi las?

Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania: chcą przekonać wszystkie drapieżniki do nowej idei. Seans adresowany dla dzieci powyżej 4 roku życia.

17.09, godz. 11:00,

Siostry Wampirki

Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi – państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu – wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry – i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w Transylwanii, ale teraz, za namową matki, postanowiła osiedlić się w Niemczech. Film dla dzieci powyżej 8 roku życia.