PL / EN
   
< powrót

Poranki dla Dzieci

Białołęcki Ośrodek Kultury z myślą o najmłodszych mieszkańcach dzielnicy uruchomił specjalny cykl - Poranki Filmowe dla Dzieci. Specjalnie dobrany repertuar, brak reklam oraz dogodna godzina projekcji i niska cena biletów to nasze atuty.

ANTBOY reż. Ask Hasselbach
2 lipca (niedziela) godz. 11:00
Pelle to pulchny dwunastolatek, tak nudny, że koledzy ze szkoły nawet nie zawracają sobie głowy zaczepianiem go na przerwach. Dzięki temu Pelle może spędzać czas na tym, co lubi najbardziej - obserwowaniu Amandy, dziewczyny idealnej, która oczywiście nie zwraca na niego uwagi. Wszystko zmienia się jednak gdy Pelle zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowaną mrówkę. Chłopca ciągnie do cukru jak ćmę do światła, z łatwością może wspinać się na ściany i podnosić przedmioty kilkukrotnie przekraczające jego wagę. Pelle staje się lokalnym superbohaterem! Dorośli go szanują, dzieciaki uwielbiają. Tymczasem tradycja nakazuje, że jako superbohater Pelle musi się zmierzyć ze złem na swoją miarę. Wszystko wskazuje na to, że to on będzie musiał stawić czoło porywaczowi, który porwał Amandę. Czy dzięki wsparciu Wilhelma i upartej Idy, Pelle wygra ze złem, ocali miasto i... zdąży do domu na obiad?

MIŚ BAMSE W LESIE ZŁODZIEI reż. Christian Ryltenius
16 lipca ( niedziela) godz. 11:00
Bamse musi chronić swoją babcię przed złym lisem Reynardem. Niestety, ta zostaje porwana, co uniemożliwiło jej zrobienie miodu, który czyni Bamse najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Postanawia zatem wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwoli im przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.