X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Gitara klasyczna, akustyczna, basowa i elektryczna

 Gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna i basowa

Grupa wiekowa: dzieci, młodzież, dorośli

Rodzaj zajęć: indywidualne, grupowe

Czas trwania: 45 min., 60 min.

Dla tych, którzy chcieliby rozwijać słuch muzyczny, kształtować wyobraźnię, nabyć umiejętności grania na gitarze, bądź podwyższyć umiejętności już zdobyte. Tok zajęć dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb i możliwości. Uczestnicy opanują podstawy techniki gitarowej, zapoznają się z zapisem nutowym i notacją gitarową (tabulatury, oznaczenia chwytów i akordów). Nauczą się akompaniamentu, przygotują do gry zespołowej. Poznają muzykę różnych epok (renesans, barok, muzyka współczesna) oraz style muzyki rozrywkowej (punk, rock, metal, pop, muzyka latynoamerykańska). Chcesz założyć własny zespół i podbić świat, czy może grać dla własnej przyjemności? To czy owo, trafiłeś we właściwe miejsce! Zajęcia prowadzone będą przez wykształconych, czynnych muzyków z doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.

 

Instruktor: Aleksander Kabaciński
Absolwent uczelni pedagogicznych i muzycznych, kompozytor i muzyk sesyjny. Gitarzysta i akordeonista. Instruktor gry na gitarze z wieloletnim doświadczeniem. Z Białołęckim Ośrodkiem Kultury współpracuje od 1997 roku.