X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Laboratorium tańca

Laboratorium Tańca

Grupa wiekowa: dzieci, młodzież

Rodzaj zajęć: grupowe

Czas trwania: 60 min.

Te zajęcia to, niczym w laboratorium z prawdziwego zdarzenia, niepowtarzalna okazja eksperymentowania z różnymi stylami i technikami tanecznymi. Poznanie charakterystycznych figur tańca klasycznego, wejście do świata tańca jazzowego oraz doświadczenie energii tańca współczesnego pozwoli na wyrobienie poczucia rytmu i słuchu. Po opanowaniu pozycji rąk i stóp, figur, elementów tanecznych i izolacji, uczestnicy z czasem zaczną improwizować, budować sekwencje ruchowe, a nawet choreografie. Uczy systematyczności i pracy w zespole. Oprócz nauki różnych stylów poznacie historię tańca oraz twórczość światowej klasy choreografów. 

Instruktor: Dorota Koprowska

Licencjonowany fizjoterapeuta i certyfikowany instruktor tańca. Studentka Choreografii i Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Tancerka teatru tańca INOJ działającego przy Białołęckim Ośrodku Kultury. Wielokrotnie brała udział podczas produkcji telewizyjnych m.in "Dancing with the Stars", "Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu" itp.).
Od 2015 współpracuje z BOK prowadząc dwie grupy wiekowe działające pod szyldem LABORATORIUM TAŃCA. Dzieci poznają tam różne style i techniki taneczne, zabawy oraz ćwiczenia improwizacyjne za pomocą których mogą odrywać taniec. Podczas zajęć kładzie nacisk na świadomy i celowy ruch poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka. Prawidłowy rozwój motoryczny i twórczy dzieci jest priorytetem.

"Ruch jest jak oddech, naturalny i bezwarunkowy, a taniec to sposób by nadać mu nowe znaczenie"