X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Studio Głosu i Mowy

Studio Głosu i Mowy

Grupa wiekowa: dzieci, młodzież, dorośli

Rodzaj zajęć: indywidualne, grupowe

Czas trwania: 45 min., 60 min. 

Zajęcia obejmują emisję i rehabilitację głosu, a także korekcję wad wymowy z użyciem technik logopedycznych i relaksacyjnych. Tu nauczymy śpiewu metodami dostosowanymi do warunków psychomotorycznych uczestnika. Skupimy się na interpretacji utworu wokalnego zarówno w warstwie muzycznej, jak i tekstowej. Studio Głosu i Mowy to także praca z mikrofonem. Dowiecie się jak zachować się na scenie, jak ważna jest postawa i wygląd sceniczny. Przygotujemy do występów publicznych, konkursów wokalnych i recytatorskich oraz do egzaminów do szkół artystycznych. Pomożemy w doborze właściwego repertuaru.  Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu na wszystkich poziomach zaawansowania.

Instruktor: Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz
Śpiewaczka operowa, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Ukończyła również Studium Pedagogiczne w zakresie metodyki nauczania śpiewu solowego oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na APS w Warszawie. Aktywnie występuje na scenach teatrów operowych w kraju i zagranicą w pierwszoplanowych rolach, a także w filharmoniach i festiwalach muzycznych, mając na swoim koncie ponad 1000 występów scenicznych. Na zajęciach w BOK uczestnicy poznają zasady właściwej emisji głosu, fonetyki, prozodii, właściwej artykulacji zarówno w śpiewie, jak tzw. mowie scenicznej, wykonując ćwiczenia kształtujące aparat artykulacyjny i oddechowy, a także podstawowe zasady wykonawstwa muzycznego. Przygotowuje również dzieci i młodzież do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych oraz dorosłych zainteresowanych studiami artystycznymi i dziennikarskimi, z zakresu logopedii medialnej i artystycznej.