X

zapisy na zajęcia

sample error

sample error

wybierz z listy

X

wybierz z listy

X

sample error

sample error

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz.926, z późn. zm. pole wymagane
 • Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury mojego wizerunku (wizerunku podopiecznego) w formie zdjęć i filmów wykorzystywanych do dokumentacji i promocji zajęć Białołęckiego Ośrodka Kultury.pole wymagane
 • Oświadczam, że zapoznałem (‐am) się z *Regulaminem zajęć w Białołęckim Ośrodku Kultury *i zobowiązuję się do przestrzegania jego zapisów oraz do regularnego wnoszenia opłat z tytułu przynależności do wybranej sekcji. pole wymagane

Warunki zniżek

 1. Zniżki obejmują wyłącznie zajęcia: Muzyczne Studio Przedszkolaka Luzik, Studio wokalno-taneczne „Luz”, Rysunek i Malarstwo, zajęcia plastyczne z elementami eko-designu, Laboratorium tańca, hip-hop, zespół wokalny Avanti, pianino oraz zajęcia teatralne.
 2. Zniżki w wysokości:
  • - 10 % (za drugie i kolejne zajęcia, rodzina) - i: zniżka przysługuje osobom biorących udział w kilku sekcjach BOK oraz rodzeństwom i małżeństwom (zniżka naliczana będzie za drugą i każdą kolejną sekcję; sekcja wybrana jako pierwsza pozostaje bez zniżki).
  • - 15 % (opłata za cały semestr) - i: zniżka przysługuje osobom płacącym z góry za cały semestr (opłata wnoszona do 1. października i do 15. marca)
  • - 20 % (Karta Dużej Rodziny, uczestnicy BAW) - i: Zniżka przysługuje posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz osobom uczestniczącym w zajęciach Białołęckiej Akademii Wiedzy oraz uczniom Zespołu Szkół nr 106 (ul. van Gogha 1) i uczniom Szkoły Podstawowej nr 356
  • - 50 % (OPS) - i: zniżka przysługuje osobom korzystającym z pomocy Białołęckiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przed pierwszymi zajęciami należy okazać ważne zaświadczenie z ośrodka.
X

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji.

W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie drogą mailową.

Jeżeli nie dostaną Państwo potwierdzenia, prosimy o kontakt pod numer 22 884 46 25.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!

X

Wysyłanie formularza nie powiodło się, spróbuj ponownie później

PL / EN
   
< powrót

Teatrzyk XS

Teatrzyk XS

Grupa wiekowa: dzieci (5-7 lat)

Rodzaj zajęć: grupowe

Czas trwania: 60 min.

Celem zajęć jest stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczego rozwoju dziecka. Wykorzystywane są do tego zabawy naśladowcze, zabawy tematyczne oraz zabawy z elementami dramy i pantomimy. Zabawa w Teatr jest znakomitym sposobem wychowywania dzieci. Daje szansę spontanicznej zabawy z rówieśnikami. Rozwija umiejętność współpracy i obcowania z innymi. Kontakt dziecka ze sztuką rozwija inteligencję, wyobraźnię, emocje. Dziecko ma okazję poznać normy i wartości społeczne, bohaterów pozytywnych i negatywnych. Pozwala dzieciom nadwrażliwym i nieśmiałym nauczyć się radzenia sobie z tremą, stresem, występem publicznym. Na zajęciach inscenizujemy ruchem wiersze, piosenki, bajki, baśnie, opowiadania.

 

Instruktor: Iwona Prugar-Fiedorowicz

Absolwentka muzykologii na Wydziale Historycznym UW, Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, Liceum Muzycznego im. K. Szymanowskiego w Warszawie. Zajęcia prowadzi w oparciu o program autorski oraz metodę C. Orffa (twórcze obcowanie z muzyką: ruch, taniec, mowa, dźwięk, gra na instrumentach), J. Dalcroze'a (m.in. interpretacja utworu muzycznego), pedagogikę zabawy oraz własne metody.