PL / EN
   
< powrót

CZESŁAW ŚPIEWA

12 listopad, godz. 18:00, BOK GŁĘBOCKA 66, wstęp wolny

Zespół Czesław Śpiewa to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Należy do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila – lidera zespołu. Każdy występ w ich wykonaniu zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowisko z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi - wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy w Kopenhadze. Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrój dorobku zespołu: repertuar z ostatniej płyty "Księga Emigranta" oraz wybrane utwory z płyt "Debiut", "Pop", "Czesław Śpiewa Miłosza".

Rezerwacja bezpłatnych zaproszeń telefonicznie w kasie BOK (tel. 22 300 48 00 wew.2) lub e - mail: kasa@bok.waw.pl od dnia 17 pażdziernika. Odbiór zaproszeń od 24 pażdziernika do 6 listopada w BOK GŁĘBOCKA 66.

Podczas koncertu zapewniamy opiekę nad dziećmi (w wieku 3 – 8) lat w ramach projektu "Wychodzę z rodzicami". Obowiązują wcześniejsze zapisy: kasa@bok.waw.pl lub telefonicznie: 22/ 3004800 wew. 2