PL / EN
   
< powrót

Ania Dąbrowska Dla Naiwnych Marzycieli / Koncert Walentynkowy

Bilety na jej trasy koncertowe wyprzedają się jeszcze przed rozpoczęciem. Dla wszystkich zakochanych zagra koncert walentynkowy w Białołęckim Ośrodku Kultury. Jeżeli chcecie zrobić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent to się spieszcie. Bilety od dzisiaj w sprzedaży.

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała sześć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej. Łącznie sprzedała ponad 200 000 egzemplarzy. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na Jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.
Popularność i uznanie publiczności dla artystki doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. 
„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. 
Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej. 

Ania Dąbrowska – BOK ul. van Gogha 1, 11 lutego 2017 r. godz. 19:00. Bilety w cenie 50 zł.

Podczas koncertu, w ramach cyklu "Wychodzę z rodzicami" BOK zapewnia opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Obowiązują wcześniejsze rezerwacje: kasa@bok.waw.pl lub telefonicznie 22/3004800 wew. 1

Bilety do nabycia w kasach BOK lub TUTAJ