PL / EN
   
< powrót

Maria Sadowska - „Jazz na ulicach”

Niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Współpracowała z Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Victorem Daviesem.

W 2013 roku Maria przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna spośród trenerów dwukrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa.

Repertuar płyty pt „Jazz na ulicach" z którym Sadowska wystąpi w BOK-u jest z jednej strony syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów na gruncie gatunków, wokół których od lat oscyluje, a z drugiej dojrzałym powrotem do najlepszej jazzowej szkoły, w której, bez wątpienia, była jedną z najpilniejszych uczennic.

W ramach cyklu „Wychodzę z rodzicami” zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat. Liczba miejsc ograniczona (20). Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22/300 48 00 wew. 2

BILETY